hikayemiz

Burger House

BURGERİMİZ

Sizlere burgerin en saf halini yani katkısız, taze ve lezzetli burgeri sunmak için kullandığımız her ürün sürekli denetim ve kontrolümüz altındadır. Etlerimiz Tekirdağ Malkara’da bulunan çiftliğimizde doğal şartlar altında yetiştirdiğimiz ‘Duve’ (genç dişi sığır) etinden hazırlanır. Sağlık güvenlik standartlarına uygun olarak yetiştirilen hayvanlarımızdan elde ettiğimiz etlerimiz doğal, taze ve katkısızdır. Burgerlerimizde asla ithal et kullanılmamaktadır.

Kendi tesislerimizde şeker, bal ve tereyağı kullanarak günlük olarak ürettiğimiz ekmeklerimizde raf ömrünü uzatan herhangi bir katkı maddesi ilave edilmemektedir. Mağazalarımızda bir gün öncesinin ekmeği kesinlikle kullanılmamaktadır. Bu yüzden ekmeklerimiz her an taze, lezzetli ve besleyicidir.

Tamamen yerli bir marka olarak kurum kimliğimizden menümüze kadar tüm tasarımlarımız tarafımızdan el yapımı olarak hazırlanmıştır. Aynı ekmeğinden etine, sunumundan garnitürüne kadar sizlerle paylaştığımız burgerlerimiz gibi. Saf, katkısız ve doğal.